ŞEBNEM MOTEL

Avşa adasında Şebnem Motel seçkin konumu ve ayrıcalıksız V.I.P hizmeti ile tüm müşterilerinin menmuyetini sağlayarak kalitesini ispatlamış bir firmadır.

Şebnem Motel 2011 yılında faliyete girmiş olup seviyeli bir ortam ve seçkin eğlence konsepti ile siz müşerilerinin hizmetindedir. Avşa apart otel, avşa motel, avşa otelleri ve avşa apart motelleri arasında üst sıralarda yerini almasını sağlayan personeli hala prensiplerinden ödün vermeden müşterilerini menmun etmek ve hizmetleri ile 2013 yılı sezonuna tüm hazırlıkları ile göz doldurmaktadır.

Avşa Şebnem Motel’i hızlı ulaşım yönünden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şekilde konumunu seçerek hizmetinde misafirelerini düşündüğünü farklı bir yönden ıspatlamıştır.Şebnem Motel Avşa Adası’nın diğer apart otellerinden farkını ortaya koyarak kendi kafeteryasında hem eğlencenize renk katacak hem huzur bulacağınız bir ortama da ev sahiplği yapmaktadır.

Avşa Şebnem Motel’in Yöneticisi Alper ALTUĞ;

“Firmamız; Avşa Otelleri arasında müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını giderecek şekilde konumunu seçmiş olup, misafirlerine eşsiz rahatlık sunması yönünden statüsünü belirlemiştir. Otelimiz gerek kendi kafeteryası gerek plajı ve eğlence ortamları ile tüm misafirlerinin kalbinde yer etmiştir.”

Avşa Şebnem Motel olarak prensiplerimiz ve konumu ile tüm misafirlerini ağırlamakten menmun olması, hizmetinde hiçbir kısıtlama olmadan sürdürmeye devam edecektir.

 

İşletme / Oda Özellikleri

* Wifi
* Fön Makinesi
* Restorant
* Tv Uydu
* WC Banyo
* Tüm Odalarda Balkon
* Teras
* Denize sıfır
* Klima

Avşa

Avşa Adası